O nás

E-podnikateľ je obchod s kancelárskymi potrebami, kde nakúpite všetko online. Našimi zákazníkmi sú bežní spotrebitelia, ale aj veľké kancelárie a firmy, ktoré u nás nájdu všetko, čo potrebujú k bežnému chodu svojho podnikania. Ponúkame široké portfólio produktov, ktoré máme buď priamo v našej kamennej predajni v Piešťanoch, alebo ich vieme zabezpečiť od našich dodávateľov tak, aby boli u vás doma do 48 hodín. Rozumieme tomu, čo potrebujete a vy to u nás nájdete!

Staráme sa o to, aby sme našim zákazníkom ponúkali top produkty za najlepšie ceny na trhu. Našich verných klientov si vážime, preto ich okrem osobného prístupu radi odmeňujeme dodatočnými zľavami a darčekmi. Lokálne objednávky posielame naším vlastným kuriérom priamo k vám a rovnakým spôsobom pristupujeme aj k prípadným reklamáciám. Ročne obslúžime približne 75 tisíc zákazníkov, predáme viac ako 8 miliónov hárkov papiera a dokopy od nás odíde 1 400 000 kusov tovaru.

Prečo nakupovať u nás?

Regionálne objednávky v okolí Piešťan dokážeme doručiť v krátkom čase vďaka nášmu vlastnému kuriérovi, ktorý vybaví aj prípadné reklamácie
V e-shope vždy vidíte naše aktuálne skladové zásoby
Dbáme na osobný prístup k zákazníkovi - pravidelní zákazníci komunikujú priamo s obchodným riaditeľom
Verných zákazníkov si vážime a pravidelne ich odmeňujeme darčekmi a zľavami
Každú objednávku posudzujeme individuálne - ak vieme zákazníkovi ponúknuť lepšie riešenie, ponúkneme mu ho
Sme flexibilní a (takmer) žiadna požiadavka pre nás nie je nereálna

Náš tím

Ing. Mário Ráth
Obchodný riaditeľ

Sylvia Marková
Asistentka riaditeľa

Róbert Vavro
Zásobovanie

+5 ďalších kolegov

Naša história

2015

Bezplatné poradenstvo pre kancelárie

V roku 2015 sme sa vrátili k poradenstvu, avšak nie k tomu ekonomickému, ako to bolo na začiatku. Okrem predaja kancelárskych potrieb v kamennej predajni v Piešťanoch alebo v e-shope e-podnikatel.sk našim zákazníkov ponúkame aj bezplatné poradenstvo v oblasti zariaďovania kancelárií. Vďaka osobným skúsenostiam a vnímaniu potrieb našich klientov dokážeme poradiť a pomocou individuálnych konzultácií dosiahnuť funkčnosť a potrebné vybavenie pre každodenné fungovanie firiem.

2011

Vitaj e-podnikatel.sk!

(Zatiaľ) posledným veľkým krokom bolo založenie e-shopu v roku 2011 pod vedením súčasného výkonného riaditeľa Ing. Mária Rátha. E-podnikateľ je náhradou za veľké a neprístupné katalógy a naši zákazníci v ňom nájdu kompletnú ponuku v prehľadnej podobe. Vďaka tomu u nás vyhľadajú to, čo potrebujú, oveľa rýchlejšie. Združujeme nielen produkty dostupné v kamennej predajni v Piešťanoch, ale tiež tie od našich dodávateľov, ktoré dokážeme zákazníkovi odoslať do 48 hodín.

E-podnikateľ prodejna

2005

Naša vlastná budova

V roku 2005 padlo prvé rozhodnutie postaviť vlastnú polyfunkčnú budovu blízko centra Piešťan, čo bol nielen dôležitý míľnik, ale tiež ťah, ktorý našej spoločnosti pomohol prekonať globálnu finančnú krízu. Tú sme zvládli najmä vďaka našim zákazníkom, pričom nás začali viac vyhľadávať bežní ľudia a vplyv väčších odberateľov sa znížil. Od krízových rokov neustále rastieme a dnes obslúžime viac ako 75 000 zákazníkov ročne, ktorí nakúpia približne 1 400 000 kusov tovaru!

E-podnikateľ budova

2000

Vedenie ostáva v rodine

Ako pribúdali zákazníci predajne kancelárskych potrieb, tak postupne a nenápadne odbúdalo zameranie na externé vedenie účtovníctva, až sme sa ho nakoniec vzdali nadobro. V roku 2000 vlastníctvo spoločnosti prenechal Pavol Šišovský svojej dcére Ing. Daniele Ráthovej. Na poste výkonného riaditeľa ju neskôr vystriedal Ing. Mário Ráth, ktorý od skončenia Ekonomickej univerzity v Bratislave v roku 2011 vedie Grand Royal dodnes.

1995

Predajňa kancelárskych potrieb? Prečo nie!

V roku 1995 sa zrodila prvá myšlienka rozbehnutia predajne s kancelárskymi potrebami. Ing. Pavol Šišovský, jeden z majiteľov a zakladateľov spoločnosti Grand Royal, si približne v roku 1995 začal všímať, že zákazníci chodia nakupovať kancelárske potreby mimo Piešťan. Výsledkom tohto pozorovania bola naša prvá predajňa, ktorú sme otvorili v roku 1996 v prenajatých priestoroch. Pavol Šišovský postupne vyplatil všetkých spoločníkov a stal sa jediným majiteľom firmy Grand Royal.

1992

Grand Royal v plienkach

Bolo to v roku 1992, keď sa viacero spoločníkov spolu s Ing. Pavlom Šišovským, starým otcom terajšieho výkonného riaditeľa Ing. Mária Rátha, podujalo na založenie firmy so zameraním na stavebníctvo, audítorstvo a ekonomické poradenstvo. Od stavebníctva a audítorstva sa však spoločníci postupom času odpútali a ostalo len ekonomické poradenstvo spolu s vedením účtovníctva.

Zistiť viac