Bezplatné poradenstvo

Všetkým našim zákazníkom ponúkame jedinečnú doplnkovú službu - poradenstvo a konzultácie pri zariaďovaní kancelárií - a to úplne zadarmo. Vychádzame pri ňom z našich dlhoročných skúseností a z potrieb našich zákazníkov. Stačí, ak nám o sebe dáte vedieť a my pre vás pripravíme riešenia presne na mieru. Začínajúcim podniateľom poradíme, ako zariadiť kanceláriu úplne od podlahy tak, aby v nej nič nechýbalo a existujúcim firmám pomôžeme zefektívniť a sfunkčniť priestory v ich súčasnej situácii. Okrem bežného kancelárskeho vybavenia dokážeme zákazníkovi sprostredkovať aj výrobu kancelárskeho nábytku na mieru v cenách, ktoré sú porovnateľné s veľkými nábytkárskymi domami. Zakladáme si na férovosti, preto našim klientom ponúkame všetky existujúce alternatívy produktu - ak na trhu existuje výrobok vo výrazne nižšej cenovej hladine, ukážeme mu aj ten!

Dokážeme vás navštíviť osobne v okruhu 100 km od Piešťan, no po dohode sa vieme prispôsobiť konkrétnej situácii a v prípade, ak ide o veľkú spoločnosť, zájdeme aj ďalej. Po každej konzultácii od nás dostanete vypracovaný dokument so zoznamom odporúčaných položiek spolu s katalógovými číslami pre uľahčenie objednávania.

Poradenstvo pre živnostníkov

Ak ste malý či väčší živnostník s vlastnou kanceláriou alebo si prenajímate priestor v coworkingovom centre, poradíme aj vám. Počas konzultácie zistíme, čo všetko potrebujete pre bezproblémový chod vášho podnikania, spoločne si prejdeme naše katalógy a my vám na základe toho vypracujeme dokument so zoznamom produktov presne pre vás. Pri každej položke uvedieme aj katalógové číslo, vďaka čomu bude pre vás objednávanie rýchlejšie a jednoduchšie.

Poradenstvo pre malé firmy

Žiadna firma pre nás nie je dostatočne malá, aby sme jej nevedeli poradiť. V rámci nášho bezplatného poradenstva vieme vyhovieť aj požiadavkám a špecifickej situácii malých a stredných podnikateľov. Počas konzultácie zistíme, ako najlepšie optimalizovať priestory vašich kancelárií, aby vám slúžili čo najefektívnejšie. Spoločne si prejdeme naše katalógy a vyberieme konečný zoznam produktov, ktorý dostanete vypracovaný spločne s katalógovými číslami. Vďaka tomu bude následné objednávanie jednoduché a rýchle.

Poradenstvo pre veľké firmy

Veľké firmy vyžadujú prepracovanú logistiku a najmä funkčnú optimalizáciu všetkých prebiehajúcich procesov medzi jednotlivými oddeleniami. Rozumieme aj veľkým podnikateľom, ktorým dokážeme poradiť, ako čo najefektívnejšie zariadiť kancelárie, ale aj ostatné priestory.Počas osobnej konzultácie klienta vypočujeme a spoločne zhodnotíme, čo všetko zaradíme do finálneho dokumentu so zoznamom všetkých potrebných produktov. Vďaka katalógovým číslam priradeným k jednotlivým položkám bude objednávanie jednoduché aj pre veľkých podnikateľov s náročnejšími požiadavkami.

Chcem poradiť

Napíšte nám!

Chcete využiť naše poradenské služby alebo získať bližšie informácie o našich produktoch?
Vyplňte kontaktný formulár a odpoveď Vám zašleme e-mailom v priebehu najbližších dní.

Recenzie

Dobrý deň, chceli by sme poďakovať spoločnosti Grand Royal (www.e-podnikatel.sk) a jej pracovníkom za rýchle vybavenie objednávok a za dodanie tovaru vždy načas. Majú rozsiahly sortiment a super ceny, so servisom sme maximálne spokojní. Prajeme veľa úspechov. Spoločnosť e-Dome a.s.
Yuliya Kruhlik
e-Dome a.s.
Dobrý deň, do Vašej predajne chodíme veľmi radi, nakoľko je možnosť brať tovar na zbernú faktúru ,ceny sú tiež veľmi dobré, personál je milý , ústretový a flexibilný. V neposlednom rade nám veľmi vyhovuje, že
Váš pracovník nám tovar obratom dovezie do firmy. Odporučila by som Vašu predajňu aj iným zákazníkom.
Jana Macková
Dräger Slovensko, s. r. o.
Oceňujeme jednoduchú orientáciu vo vašom e-shope, tovar sa hľadá ľahko a škála tovaru je široká. Sme spokojní s Vašou komunikáciou, ste vždy ochotní podať podrobné doplňujúce informácie a hľadať vhodné riešenie pre naše "niekedy nadštandardné požiadavky". Keďže všetci šetríme čas, radi využívame možnosť dovozu tovaru až ku nám. Odporúčame vyskúšať.
Ingrid Urbanová
ROBO Piešťany, a.s.
So spoločnosťou Grand Royal (www.e-podnikatel.sk) máme nadviazanú dlhoročnú spoluprácu a musíme povedať, že sme viac ako spokojní.
Zamestnanci sú milí, ústretoví, ceny najlepšie na trhu a dodacie termíny zatiaľ vždy dodržali.
Preto môžeme spoločnosť Grand Royal (www.e-podnikatel.sk), ako dodávateľa kancelárskych potrieb iba odporučiť.
Michaela Hrebíková
Iron Mountain Slovakia, s.r.o
Od firmy GRAND ROYAL, spol. s.r.o. (www.e-podnikatel.sk), Piešťany nakupujeme od roku 2011. Sú spoľahliví, flexibilní, ústretoví a príjemní. Objednávku vybavia vždy k našej spokojnosti. Tovar nám privezú v požadovanej kvalite. Veľký dojem na mňa urobilo osobné stretnutie s mladým riaditeľom s veľkými skúsenosťami.
Dana Hromadová
Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
S nákupom sme spokojní. Nakupujeme pravidelne. Oceňujeme aj individuálny prístup. E - shop je prehľadný, ceny výhodné. Dodanie je promptné a bezproblémové. Odporúčame.
Mgr. Jana Valová
Steel Form spol. s r.o.
S E-podnikateľ sme spokojný. Naša firma odoberá len jeden produkt, ktorý používa vo výrobnom procese. E-podnikateľ mal najvyhovujúcejšiu cenu za potrebný produkt a dodacia doba je 1-2 dni čo je pre nás vyhovujúce. Nikdy nie je problém s objednávkou, dokonca požadovaný tovar majú stále na sklade. V prípade záujmu o zmenu produktu nám ochotne ponúkli aj vyhovujúcu alternatívu.
Ing. Jana Búchalová
Henkel Slovensko, spol. s r.o.
So spoločnosťou Grand Royal, spol. s.r.o. (www.e-podnikatel.sk) spolupracujeme už niekoľko rokov, počas ktorých nám ako dodávatelia stihli dokázať svoju flexibilitu a spoľahlivosť. Rovnako sa nám firma osvedčila v dostupnosti tovaru a v urgentnosti riešenia našich požiadaviek. Z hľadiska spolupráce môžeme Grand Royal, spol. s.r.o. (www.e-podnikatel.sk) len odporúčať.
Katarína Čičmanská
OKE Plastic SK, s.r.o.
Touto cestou, by sme Vás chceli pochváliť za Váš profesionálny - príjemný prístup k zákazníkovi, veľký výber všetkého druhu, ako aj výhodnú cenu. Určite Vás budeme odporúčať všetkým našim známym, sme s Vami maximálne spokojní, Váš stály odberateľ spotrebného materiálu
Mgr. Petra Bartošová
www.harsport.sk